Firma Jerzy Kuczyński zapewnia nie tylko korzystanie z materiałów i metod najwyższej jakości. Nasze usługi galwanizacyjne opierając się także o zamówienia personalizowane pod konkretnego klienta. Szukając przedsiębiorstwa, które spełni wszystkie Twoje wytyczne, zwróć się do nas.

Stawiamy na zamówienia personalizowane

Przygotowywanie własnych okuć i detali, które są w stanie odmienić charakter każdego wnętrza to nie jedyne nasze zadanie. Jesteśmy otwarci także na zamówienia indywidualne, oraz ich realizację według konkretnych wytycznych. W ten sposób dajemy klientom możliwość wykorzystania naszego doświadczenia i zaplecza, by stworzyć dokładnie takie okucia jakich potrzebują. Galwanizacja to proces złożony, skomplikowany i wymagający użycia odpowiednich metod i wiedzy. Dlatego jako liderzy rynku czujemy się zobowiązani nie tylko do tego, by produkować konkretne detale, ale i pozwolić każdemu klientowi na zamówienie własnych. Oczywiście jesteśmy w stanie także pomóc podczas projektowania, służyć radą i podpowiedzieć jakie wykończenia najlepiej sprawdzą się w konkretnym przypadku. Każdy detal wymaga bowiem nieco innego podejścia i metody pracy.

Każde zamówienie personalizowane jest wykonywane pod stałym nadzorem naszych fachowców. Stałe kontrole jakościowe gwarantują trwałość i doskonałe pokrycie każdego metalu. Chromowanie i niklowanie odbywa się w ekologicznych warunkach pracy, na odpowiednio przygotowanych metalach. Trzymając się najwyższych norm od samego przyjęcia zamówienia, aż po jego wykończenie i wydanie klientowi jesteśmy pewni, że efekt końcowy będzie w pełni satysfakcjonujący.

Nie liczy się tu wielkość zamówienia. Wszystkie traktowane są na równi i tak samo przykładamy się do wykonania ich solidnie i w określonym terminie. Liczymy się z tym, że dla naszych klientów najważniejsza jest jakość i dotrzymywanie terminów. Tylko dzięki takiemu podejściu przedsiębiorstwo Jerzy Kuczyński mogło się tak rozrosnąć i prezentować tak wysoką jakość produktów.

Czy to w okolicy miasta Poznań, czy w skali kraju, nasze detale i poziom galwanizacji się wyróżniają. Dlatego możemy cieszyć się rosnącą ilością zamówień personalizowanych, które spełniają wszystkie wymagania naszych klientów. Jesteśmy też gotowi na stałe przyjmowanie kolejnych zleceń o dowolnej wielkości.