Tworząc i prowadząc firmę w XXI wieku należy pamiętać nie tylko o stałym rozwoju, szkoleniu pracowników i szukaniu nowych zleceń. Równie ważny jest też aspekt dbania o środowisko. Nasza galwanizacja jest ekologiczna, wykorzystujemy do niej Chrom 3+ i w ten sposób zapewniamy większy komfort pracy naszym pracownikom. Dzięki dbaniu o ich zdrowie i samopoczucie możemy szczycić się polepszeniem każdego aspektu produkcji i realizacji zamówień.

Ekologiczna galwanizacja jest możliwa

 

Wykorzystując ekologiczne powłoki Chrom 3+ niwelujemy szkodliwe dla naszych pracowników czynniki galwanizacji. Możemy pochwalić się przyjaznymi i ekologicznymi warunkami produkcji. Dzięki temu nasz zakład może stawiać się na równi z europejskimi konkurentami oraz wyróżniać się na tle polskich przedsiębiorstw galwanizacyjnych. A co najważniejsze – na zmianie materiałów nie cierpi jakość wykonania, ani wytrzymałość elementów.

Korzystając z chromu trójwartościowego ograniczamy także odpady i emisję szkodliwych substancji do środowiska. Mając takie podejście możemy bez przeszkód inwestować w produkcję – ciesząc się nie tylko rozwijanym interesem, ale i dbaniem o swe najbliższe otoczenie. O tym jak ważna jest to kwestia świadczą zmiany klimatyczne, które w dużym stopniu są spowodowane tym, że przez dekady nie dbano o trzymanie tego typu norm. W wielu miejscach dzieje się tak do dziś. Odpowiednie zarządzanie i wybór najlepszych materiałów pozwoliły przedsiębiorstwu „Fabryka Okuć Kuczyński” nie mieć takich problemów i bez martwienia się o przyszłe regulacje rozwijać swoją produkcję, i obsługę. Jesteśmy gotowi na spełnianie coraz wyższych światowych standardów produkcji.

Ekologiczna galwanizacja i podwyższanie standardów to rzeczy, na których zależy nam każdego dnia. Podnoszenie standardów w tych kwestiach pozwala na zachowanie konkurencyjności, szybszą produkcję i odważniejsze planowanie kolejnych kroków. Kiedy można połączyć to z dbaniem o środowisko i używaniem lepszych materiałów, wtedy wszyscy wygrywają. Przy okazji chrom trójwartościowy jest materiałem wytrzymałym, zapewniającym stały połysk i świetnie pokrywa każdy detal.