Procesy galwanizacyjne wykonywane w Fabryce Okuć Kuczyński stoją na najwyższym poziomie. Każdy element przechodzi dokładny, ekologiczny proces galwanizacyjny nim zostanie uznany za ukończony. Chromowanie i niklowanie detali w masowych ilościach powierzyli nam już klienci z każdego rejonu kraju, wiedząc że otrzymają produkt i usługę na których można polegać. Tym bardziej, że jesteśmy również otwarci na specjalne zamówienia, które wykraczają poza ofertę naszego katalogu.

Jak działa nasze chromowanie i niklowanie

Każdy detal przed przejściem procesów galwanizacyjnych przechodzi kontrolę naszych ekspertów. Doświadczona załoga potrafi dopilnować i skontrolować odpowiedni stan materiału przed tym jak rozpocznie się jego chromowanie i niklowanie. Idealne oczyszczenie i wygładzenie jest bowiem kluczem do tego, by metal mógł zostać pokryty równą warstwą niklu i chromu. Precyzja naszych pracowników w połączeniu z nowoczesnymi maszynami są gwarancją dobrze wykonanych produktów.

Kontrolowanie jakości sprzyja także terminowemu realizowaniu zamówień i przygotowywaniu ich do transportu. Przy pracy na masową skalę dbamy o to, by każda partia detali była przygotowana zgodnie z oczekiwaniami klientów. Firmy zamawiające u nas są z nami w stałym kontakcie, doceniając nie tylko jakość elementów, ale i sposób obsługi.

Ponieważ cały czas chcemy wychodzić naprzeciw nowym klientom, mamy w swej ofercie o wiele więcej niż samo chromowanie i niklowanie. Z naszego katalogu można wybrać gotowe detale, a specjaliści są w stanie doradzić przy każdym zamówieniu. Dzięki temu zamówienia hurtowe możemy realizować w błyskawicznym tempie. Z wieloma kontrahentami nawiązaliśmy już długotrwałą, owocną współpracę. Jesteśmy nastawieni na tworzenie właśnie takich kontaktów, choć zamówienia „jednorazowe” mają dla nas taki sam priorytet.

Galwanizowanie u nas to pewność, że wszystko będzie zrealizowane zgodnie z planem, w wyznaczonym terminie. Fabryka Okuć Kuczyński na pierwszym planie stawia bowiem korzystanie z najlepszych materiałów, nowoczesnych metod i obsługę. Tworzymy przedsiębiorstwo stale się rozrastające, nowoczesne, przyjazne środowisku. Jesteśmy polską firmą godną zaufania i w naszych planach jest ciągły rozwój.