Obróbka metalu

W ofercie usługowej naszej firmy JerzyKuczyński cieszącej się długoletnią tradycją, znajduje się profesjonalna obróbka metalu, ciesząca się uznaniem ze strony naszych Klientów.

Posiadamy długoletnie doświadczenie w obróbce metalu a ponad to jesteśmy firmą niezwykle dynamiczną, która ustawicznie dba o swój rozwój w celu zapewnienia jeszcze lepszej jakości wykonywanych przez nas usług.

Przy obróbce metalu pracuje wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza, która na życzenie klienta, zawsze chętnie służy fachową radą.

Zajmujemy się wykonywaniem elementów ręcznych i mechanicznych a także realizujemy zamówienia na specjalne, indywidualne życzenie klienta.

Przy obróbce metalu wykorzystujemy najnowocześniejsze maszyny takie jak: frezarki CNC, frezarki konwencjonalne oraz tokarki konwencjonalne.

Posiadamy własny, nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu elementy poddane obróbce są niezwykle precyzyjne.

Korzystający z naszych usług klienci mogą być pewni, że powierzając nam zadania       i projekty będą one zrealizowane przede wszystkim z pasją, sumiennością oraz największą starannością.

Dbamy o każdy detal, dzięki czemu nasz klient może się cieszyć jak najlepszą jakością oraz dokładnością wykonania powierzonego nam zamówienia.