Dziedzina jaką jest galwanizacja jest bardzo szeroka. W Fabryce Okuć Kuczyński podchodzimy do niej kompleksowo, przygotowując nie tylko obszerny katalog produktów. Naszą misją jest także informować klientów i realizować ich zamówienia indywidualne. Dlatego też tak mocno skupiamy się na przedstawieniu zalet jakie przynosi galwanizowanie zarówno starych jak i nowych elementów.

Galwanizacja to szereg korzyści

Poddawanie metalowych elementów procesowi galwanizacji to przede wszystkim inwestycja w wytrzymałość. Galwanizacja to, w dużym skrócie, pokrycie ich metalowych detali równą warstwą szlachetniejszego metalu – takiego jak chrom czy nikiel. Dzięki temu procesowi metal wytrzyma o wiele dłużej, a przy okazji będzie łatwiejszy w konserwacji. Jego odporność na wilgoć oraz łatwość z jaką umyjemy każdy element to kolejne zalety jakie wypada brać pod uwagę. Jest to szczególnie istotne w meblach kuchennych, choć tak naprawdę warto brać pod uwagę takie rozwiązanie także przy wyborze mebli do biura, salonu, czy sklepu.

Galwanizacja obejmuje przeróżne elementy mebli. Chromem możemy pokryć relingi, nogi od szaf, biurek i łóżek, a także kolumny, akcesoria kuchenne i biurowe, oraz oczywiście półki. Uszlachetnienie powierzchni każdego z tych elementów będzie miało także wartość wizualną, nadając wnętrzu bardziej nowoczesny wygląd. Odmiana jaką potrafią dać takie odświeżenia jest widoczna gołym okiem. Nasi klienci często wykorzystują to podczas remontów – odświeżając swoje obecne wyposażenie, zamiast kupowania nowego. Dokupienie nowych chromowanych detali także pozwala uzyskać taki efekt.

Skuteczna galwanizacja wymaga odpowiednich maszyn, materiałów i ludzi będących specjalistami w swoim zawodzie. Tylko dobry zespół składający się z osób przyjmujących zamówienia, wykonujących je i zajmujących się logistyką potrafi zagwarantować najwyższa jakość. Dysponujemy takimi zasobami i cały czas poszerzamy naszą ofertę. Szukając przedsiębiorstwa zajmującego się galwanizacją w Poznaniu i okolicach nie można trafić lepiej. Warto też wziąć pod uwagę, że nasze metody spełniają europejskie normy i są ekologiczne. Oferujemy państwu najlepsze produkty i usługi galwanizacyjne, i jesteśmy ich pewni.