Chrom 3

Galwanizacja przy użyciu Chrom 3+

Od lat udoskonalamy nasze niklowanie i chromowanie elementów metalowych. Uzyskujemy przy tym najwyższą jakość elementów i punktualnie realizujemy każde zamówienie. Należy wiedzieć, że chrom jest jednym z metali przejściowych, bardzo szczególnych i jego obróbka wymaga specjalnego podejścia.

Chrom gwarantuje wytrzymałość i wysoką jakość

Galwotechnika to zbiór wielu technik i pojęć, a Chrom trójwartościowy to obecnie materiał wykorzystywany przy najnowszej technologii. Właśnie tego materiału używamy u nas podczas procesów galwanizacyjnych. Dzięki swym właściwościom nadaje on więcej blasku niż Chrom VI i pokrywa lepiej poszczególne detale. Korzystając z niego możemy uzyskać lepsze efekty pod wieloma względami. Z efektywnością i wytrzymałością na czele.

Materiały poddane kąpieli w chromie 3+ otrzymują wiele właściwości. Wraz z dokładnym pokryciem metalowych elementów, cały proces odbywa się przy użyciu metod przyjaznych środowisku. W przeciwieństwie do wielu innych zakładów nie korzystamy ze starej technologii chromu VI, którego przetwarzanie może odbić się na ekologii. Materiał ten potrafi bowiem wywoływać uczulenia i choroby. To, że z niego nie korzystamy to jedna z najważniejszych cech naszej produkcji. W ten sposób możemy konkurować z czołowymi europejskimi firmami i jeszcze lepiej zadbać o zadowolenie naszych klientów.

Galwanizacja przy użyciu chromu polega na nałożeniu jego równej warstwy na detale, które zostały zamówione przez klienta. Proces zaczyna się efektywnym wyczyszczeniem powierzchni elementu, po to by uzyskać jego gładkość. W kolejnym etapie usuwane są wszelkie ślady korozji oraz tlenki metali. Następnie tworzy się niklową powłokę i nakłada na całość równą warstwę chromu. Po wykonaniu tych czynności mamy gwarancję wysokiego połysku, oraz trwałości. Metalowe elementy potraktowane w ten sposób zachowają efektowny wygląd przez lata.

Wszystkie etapy naszej obróbki są poddane dokładnej kontroli. Badamy jakość wykonania każdego detalu i przykładamy do tego wielką uwagę. Powierzchnie na jakich pracujemy są idealnie wygładzone, a nad procesami galwanizacyjnymi czuwa sztab naszych specjalistów. Efekt końcowy tego procesu stanowi naszą najlepszą reklamę. Dzięki przestrzeganiu rygorystycznych norm i rozwojowi linii produkcyjnej staliśmy się firmą stabilną, zdolną zrealizować każde zamówienie na czas. Od lat dbamy o stabilność, rozwijanie naszej oferty i używanie odpowiednich materiałów, takich jak Chrom 3+. To pozwala nam nazywać się jednym z liderów rynku.