Początki firmy Fabryka Okuć Kuczyński sięgają 1977 roku. To co zaczęło się w zakładzie jubilerskim z czasem przekształciło się w prężnie rozwijającą się galwanizernię. W naszym stale rozwijającym się parku maszyn możemy realizować każdy etap obróbki metalu. Usługi CNC jakie wykonujemy spełniają najwyższe normy europejskie.

Nasze usługi CNC

Wiedza inżynierska i doświadczenie pozwalają nam na wykonywanie detali o najbardziej skomplikowanych kształtach. Potrafimy je też odtworzyć na podstawie dostarczonych nam wzorów. Usługi CNC prowadzone na naszym terenie pozwalają połączyć precyzję i trwałość z produkcją masową. Zamówienia realizujemy w wyznaczonym terminie, a każda partia jest odpowiednio przygotowana do transportu. Ponadto obróbka chemiczna detali odbywa się w sposób przyjazny środowisku. Ekologiczne materiały (chrom trójwartościowy) i metody pracy sprawiają, że jesteśmy bezkonkurencyjni w okolicy, a w skali kraju zyskujemy miano lidera branży.

Nasze usługi CNC obejmują frezowanie, toczenie, cięcie skomplikowanych kształtów, wiercenie. Przy maszynach pracują osoby z wieloletnim stażem, a każdy etap produkcji jest objęty kontrolą jakości. Dokładamy wszelkich starań, by detale metalowe wykonywane u nas odznaczały się wytrzymałością i efektownym wyglądem. Zapewniamy także indywidualne podejście do każdego zamówienia, wychodząc naprzeciw firmom chcącym podjąć z nami współpracę.

Poza wysoką precyzją obróbki możemy też pomóc w projektowaniu detali. Służymy radą przy każdym zamówieniu, doglądając go na każdym etapie. Uważamy, że dobrze wykonane usługi CNC zaczynają się jeszcze przed tym jak maszyny ruszą do pracy. Stabilna pozycja firmy to wynik wypracowany przez lata dbania o spełnienie najwyższych norm w każdym momencie produkcji. Dzięki temu możemy też stale poszerzać swoją ofertę. Nasz katalog detali jest rozbudowany i zaprojektowany do wielu uniwersalnych rozwiązań. Produkowane w Fabryce Okuć Kuczyński okucia można zobaczyć na meblach w całym kraju. Służą one w biurach, dużych firmach i domach ceniących jakość i efektowny, trwały wygląd. Nasz uwaga skierowana jest na dostarczeniu jak najlepszych produktów i usług. Jako firma rodzinna wiemy jakie to istotne i ile warte jest zdobyte zaufanie.