Niklowanie i chromowanie to procesy wykonywane w Fabryce Okuć Kuczyński. Każdy element metalowy, który trafia do naszej obróbki jest odpowiednio do tego przygotowywany, oczyszczany i kontrolowany przez specjalistów. Proces galwanizacyjny przebiega w ekologicznych warunkach, spełniając wszystkie normy dotyczące jakości i ochrony środowiska.

Nasze niklowanie

Niklowanie w Fabryce Okuć Kuczyński odbywa się na masową skalę. Jesteśmy gotowi do przyjęcia zamówień każdej wielkości. Kierujemy się przy tym zasadą nawiązywania stałej współpracy. Zaufali nam już klienci z każdego miejsca w kraju. Jest to najlepsza reklama naszych produktów i usług, na których można polegać. Nie ważne czy jest to zamówienie personalizowane czy też gotowych projektów (dostępnych w naszym katalogu). W każdym przypadku stawiamy na jakość i punktualność, wiedząc jak bardzo zależy naszym klientom na otrzymywaniu najwyższej jakości detali w wyznaczonym terminie.

Kontrolując wykonanie każdego detalu, powierzamy nieobrobiony jeszcze metal naszym ekspertom. Dzięki ich doświadczeniu kontrola jakości jest sprawna i skuteczna, a niklowanie stoi na najwyższym europejskim poziomie. Wszystko zaczyna się od dokładnego oczyszczenia i odtłuszczenia obrobionego materiału. Tylko dzięki temu możemy go pokryć idealnie równą warstwą niklu i chromu. Nowoczesna linia produkcyjna dba o to, by proces był płynny, a odpowiednio przeszkoleni eksperci cały czas go nadzorują. Dzięki ich precyzji i przywiązaniu do detali możemy poszczycić się produkcją i obróbką na europejskim poziomie.

Bez przerwy wychodzimy naprzeciw naszych klientów. Dlatego otwieramy się na możliwość wykonywania zamówień specjalnych. Nietypowe kształty czy też masowe zamówienia nie stanowią dla nas problemu. Chromowanie i niklowanie każdego typu detali, w każdej ilości są naszą wizytówką. Zarówno w mieście Poznań, jak i w całej Polsce jesteśmy wyróżniającym przedsiębiorstwem, które przede wszystkim jest rodzinną, otwartą na nowości firmą. Stawiamy na najlepsze materiały, zatrudniamy ekspertów i poza samą produkcją dbamy także o odpowiedni poziom usług. Służymy radą, projektami i jesteśmy gotowi na każdy rodzaj zamówienia. Zaowocowało to już wieloma stałymi klientami, z którymi utrzymujemy wieloletnią współpracę.