Nasza galwanizernia zajmuje się obróbką metalu, jego niklowaniem i chromowaniem. Szukając stabilnego, profesjonalnego i nowoczesnego przedsiębiorstwa tego typu w obrębie miasta Poznań nie można lepiej trafić. Zajmujemy się galwanizacją od lat, oferując najlepsze rozwiązania na rynku. Łączymy stabilność z wykorzystywaniem nowoczesnych rozwiązań i najlepszymi standardami obsługi. Dla stałych klientów przewidujemy również liczne udogodnienia.

Kompleksowa galwanizernia

Zgłaszając się do nas otrzymuje się gwarancję kompleksowego potraktowania każdego zamówienia. Jego wycena, wybór materiałów, obróbka i przygotowanie do transportu będą doglądane przez doświadczony zespół specjalistów. Nasza Galwanizernia cały czas się rozwija, i od 1999 roku poczyniła już wiele kroków, dzięki którym spełnia światowe standardy jakościowe. Oferujemy pełną obróbkę materiałów, oraz wykorzystanie przyjaznego środowisku chromu trójwartościowego. Wykwalifikowani pracownicy śledzą proces powstawania każdego detalu, oraz jego obróbki na maszynach CNC. Oznacza to, że zamówione elementy będą odpowiadać dokładnym wytycznym i odznaczać się trwałością. Przy okazji dbamy o środowisko, oraz zdrowie naszych pracowników. Cały proces odbywa się bowiem w bezpiecznych warunkach, przy nowoczesnej linii maszynowej. Każdego dnia przekonujemy się, że inwestycja w najlepszy sprzęt i specjalistów była słusznym wyborem. Widzimy to po reakcjach naszych klientów.

Nasze detale wykorzystywane są w przeróżnych rodzajach mebli, umieszczanych w domach, eleganckich apartamentach, biurach, sklepach czy magazynach. Galwanizernia działa bez przerwy, by móc realizować każde zamówienie w określonym terminie, zachowując najwyższą jakość produktów. Pilnujemy tego, by na każdym kroku obróbka, oczyszczanie, niklowanie i chromowanie były przeprowadzone zgodnie z europejskimi standardami. Meble z naszymi elementami prezentują się trwale i efektownie, oraz potrafią naprawdę długo służyć.

Galwanizacja to proces skomplikowany i złożony, dlatego warto polegać na profesjonalistach. Szukając okuć produkowanych na masową skalę, przez doświadczoną i stabilną firmę, należy skontaktować się właśnie z nami. Od pierwszego kontaktu, aż do odbioru zamówionych partii gwarantujemy zadowolenie. Nasi stali kontrahenci ufają nam od dawna, otrzymując produkty najwyższej jakości, korzystając z naszej profesjonalnej wyceny i doradztwa. Fabryka Okuć Kuczyński to galwanizernia z tradycjami, która na pierwszym miejscu zawsze stawia jakość.