Przedsiębiorstwo założone przez Jerzego Kuczyńskiego w 1977 roku ma dziś swym katalogu szeroką ofertę okuć i elementów metalowych. Ich wykonanie i jakość sprawiają, że oferta jaką ma nasza Fabryka Okuć zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających klientów. To dzięki nim (Państwu) możemy być tak mocną i darzoną zaufaniem marką.

Najlepsza oferta na rynku

 

Armatura jaką mamy w ofercie to przede wszystkim łączniki pozwalające w efektowny sposób wyeksponować meble. Oferujemy całą gamę kształtów i rozmiarów, które będą pasować do każdego rodzaju pomieszczeń. Akcesoria wykonywane w naszym procesie ekologicznej galwanizacji spełniają wszelkie normy – europejskie i światowe. Jesteśmy w stanie dobrać je do każdego typu mebli, tak by się w nie naturalnie wkomponowały, bądź też mocno się wyróżniały. Dzięki temu wzmocnimy efekt jaki chcą państwo uzyskać we wnętrzach swych domów, firm i biur lub hoteli.

Nasza oferta to także progi i stopki do mebli. Zarówno do foteli i kanap, jak i do szaf i kredensów. Wszystko przygotowane w taki sposób, by chromowanie było trwałe i służyło latami, nawet pod naporem dużych ciężarów. Wytrzymałość jest dla nas sprawą kluczową, zwłaszcza w przypadku niewielkich elementów. Wykonujemy je z najwyższą uwagą. Wiemy, że od metalowych detali się bardzo dużo oczekuje i zawsze chcemy spełniać te oczekiwania. Dlatego każdy element uzupełniający jest odpowiednio zabezpieczony i wzmocniony, a jego wykończenia pilnują specjaliści.

Ramy do krzeseł, stołów i stolików wykonywane są w sposób pozwalający zachować atrakcyjny wygląd i wytrzymałość materiałów. Ich poziom chromowania zgrywa się z elementami, które oferujemy do szaf, komód, kufrów, skrzyń, czy kredensów. Dzięki kompleksowej ofercie w naszej firmie, nie muszą się państwo martwić o spójność stylu uzyskanego w pomieszczeniu.

Jako rodzinna firma, „Fabryka Okuć Kuczyński” działająca od 40 lat wciąż trzyma się swych podstawowych zasad. Solidność, terminowość i szukanie nowych, lepszych sposób produkcji pozwalają nam się rozwijać i stale zwiększać ofertę – także na elementy tworzone na specjalne zamówienie klienta zachowując atrakcyjną cenę końcową.