Poza zajmowaniem się gotowymi elementami jakie produkuje Fabryka Okuć Kuczyński często zajmujemy się odpowiadaniem na pytania naszych klientów. Zajmujemy się nie tylko doradzaniem przy zamówieniach, często wskazujemy też jakie detale możemy galwanizować. Mogą to być bowiem zarówno elementy wykorzystane w kuchni jak i w biurze, sypialni czy salonie.

Każdy element metalowy można galwanizować

Galwanizernia zajmuje się obróbką metali, które coraz częściej znajdują się w meblach z których korzystamy na co dzień. Mogą to być nogi szaf, stołów czy krzeseł, a także ich łączenia, narożniki i elementy dekoracyjne. Odpowiednio dobrane okucia potrafią zmienić całkowicie klimat wnętrza. Charakter każdego pomieszczenia tworzą małe dodatki. Możemy je dowolnie galwanizować nadając im większego połysku. Chromowanie jest przy okazji metodą trwałą, pozwalającą utrzymać konkretny efekt na lata. A możliwość odnowienia wybranych detali w każdej chwili to kolejny plus tej metody.

Chcąc galwanizować metalowe elementy naszych mebli, można całość procesu powierzyć naszej firmie. Bierzemy na siebie ich odpowiednie przygotowanie do całego procesu. Zajmujemy się szlifowaniem i polerowaniem, a także – jeżeli to konieczne – uzupełnieniem każdego elementu przed rozpoczęciem galwanizacji. Gwarantujemy też nadanie im odpowiedniego połysku i pokrycie równą warstwą chromu. Korzystając z nowoczesnych i ekologicznych metod, zapewniamy również trwałość każdego wykończenia.

Coraz więcej mebli posiada metalowe elementy. Krzesła i stoły potrafią być niemal w całości zbudowane z metali. Warto to wykorzystać planując odnowienie kuchni, sypialni czy pokoju dziennego. Nie zawsze trzeba inwestować w zupełnie nowe meble. Odnowienie tych, które już posiadamy potrafi dać lepszy efekt i o wiele więcej satysfakcji. Tym bardziej, że w naszej firmie stawiamy na jakość wykonania, trwałość i kontakt z klientem. Mogą państwo polegać na tym, że zamówione u nas elementy będą gotowe na czas. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy dokładnie wyznaczyć termin w jakim zamówienie zostanie zrealizowane i zagwarantować satysfakcję z uzyskanych rezultatów. Na zakończenie warto podkreślić, że odnawiamy także regały oraz szafki i półki sklepowe wykorzystywane w sklepach i przedsiębiorstwach. Zapraszamy do kontaktu.