Galwanizacja i usługi związane z obrabianiem elementów metalowych zawsze wiążą się z odpowiednim przygotowaniem materiału pod późniejszą obróbkę. Bez oczyszczenia stali, szlifowania konkretnych elementów nie ma mowy o skutecznym, równym pokryciu warstwą chromu. Chromowanie wymaga bowiem bardzo dużej precyzji i odpowiednich maszyn.

Chromowanie najwyższej jakości

Chcąc uzyskać wysoką jakość należy odpowiednio przygotować materiał pod chromowanie. Fabryka Okuć Kuczyński to galwanizernia oferująca kompleksowe usługi. W ich zakres wchodzi oczywiście spawanie, szlifowanie i konfekcjonowanie towaru. Dzięki temu możemy wzmocnić i wzbogacić wybrane przez klientów elementy, robiąc to pod konkretne wnętrze. Przycinamy je także do odpowiednich wymiarów zgodnie z zamówieniem. Mając to na uwadze i oferując produkcję na dużą skalę, gotowe detale po chromowaniu zostają także odpowiednio spakowane i posortowane, tak by trafić do odbiorcy w formie kompletnych, dobrze zabezpieczonych pakunków. Każda faza produkcji jest odpowiednio doglądana, klienci otrzymują tylko idealnie wykończone elementy.

Odwiedzając naszą siedzibę, zamawiając elementy telefonicznie lub mailowo wypada pamiętać o tym, że oferujemy o wiele więcej niż tylko galwanizację. Nie tylko nasze chromowanie jest wyznacznikiem dla innych firm, tyczy się to także przygotowania materiałów. Przed rozpoczęciem każdego procesu gwarantujemy wykonanie szczegółowych spawów, które zostaną pokryte idealnie równą warstwą chromu. Tego typu proces wymaga dużej dokładności i doświadczenia. Nasza stale szkoląca się kadra jest tutaj gwarantem sukcesu. Pod okiem naszych specjalistów nie przemknie żadne niedociągnięcie. Wysoka jakość kontroli galwanizowanych detali jest od dawna naszym znakiem rozpoznawczym. Zarówno produkty wykonywane w ilości hurtowej jak i detalicznej są weryfikowane w taki sam sposób. Dzięki temu mogą państwo cieszyć się elementami chromowanymi przy meblach przez lata, nie musząc martwić się o ich blask czy konserwację.

To samo tyczy się samego transportu i zabezpieczeń. Gdy jest to konieczne, przy większych zamówieniach każdy element zostaje odpowiednio spakowany. Umiejętne przygotowanie towarów do przewozu to podstawa gdy ma się do czynienia z chromowanymi detalami – zwłaszcza takimi wykonywanymi na specjalne zamówienie.